KRJ koulukilpailut 21.07.2016

img Viimeinen ilmoittautumispäivä 20.07.2016
Vastuuhenkilö VP (VRL-14355), Järjestyspaikka Vähäpellon Ratsutila (VHPE5669)
Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset ja erikoismääräykset

Luokkiin maksimissaan 30 osallistujaa
Yhdeltä ratsastajalta maksimissaan 3 hevosta / luokka
Yksi hevonen maksimissaan kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
Ratsastajan viisinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnukset ovat vapaaehtoisia, mutta kuitenkin suositeltavia.

Palkitseminen

Kisaryppään pääluokat voittaneet ratsukot saavat palkinnoksi +200 sanaisen valmennuksen tasoltaan tai vapaavalintaisen kuntoutuspalvelun. Pääluokkien voittajat ratkotaan 23.07.2016 järjestettävissä kilpailuissa. Voittajia pyydetään olemaan yhteydessä sähköpostitse palkinnon lunastaakseen.

Osallistuminen sähköpostilla vpvirtuaali@gmail.com

Osallistut kilpailuun otsikomalla viestin KRJ 2-4 ja ilmoittautumalla allaolevassa muodossa, väärin ilmoittautuneet hylätään ilman erillistä ilmoitusta. Osallistut samalla kaikkiin avoinna oleviin kilpailuihin, yhteen kilpailuun osallistuminen erikseen ei ole mahdollista.

Luokka / luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat

Luokka 1. - Helppo A avoin kaikille täynnä
Luokka 2. - Grand Prix avoin kaikille

Osallistujat/Tulokset

Luokka 1. Helppo A (30/30)

1. Otterley Wilson (VRL-12757) - Balderdash Thrill x VH15-034-0021
2. Christine (VRL-12184) - Leonardo RGE VH15-011-0038
3. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Kasmir VH16-018-1502
4. miivi (VRL-13320) - Jopelo
5. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Aivelo VH16-018-1214
6. Ireth (VRL-03777) - Courvosier Scribles wW VH04-046-9122
7. Elli L. (VRL-14207) - Caldwell Timmy Turner VH15-022-0082
8. VP (VRL-14355) - Fiktion Vinski VH16-018-1339
9. miivi (VRL-13320) - Ahkeran Tusinatavara
10. Henni (VRL-02971) - Mörkövaaran Tervajalka VH16-018-1540
11. Elli L. (VRL-14207) - Elboron Dawn VH15-022-0048
12. Jannica (VRL-04799) - A.D. Magnificient Rock VH11-017-0386
13. Kemiina (VRL-02815) - Sirpale Sielua
14. Christine (VRL-12184) - Samwell RGE VH14-011-0399
15. miivi (VRL-13320) - Erika von Dryft VH16-029-0196
16. Werry (VRL-12945) - Rattenberg Leandra
17. Lupinia (VRL-01917) - Snow´s Charm VH11-031-0016
18. Shady (VRL-01930) - Herkon Lissu VH16-018-1557
19. Ninni H. (VRL-05766) - Runon Viljami VH16-018-1481
20. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Hattara VH16-018-1507
21. Lupinia (VRL-01917) - Ansa´s Xenga VH11-058-0002
22. Jannica (VRL-04799) - A.D. Emma's Olympian VH11-029-0198
23. VP (VRL-14355) - Kaunon Viljami VH16-018-1501
24. Minja.E (VRL-14226) - Taivaantakoja VH16-018-0168
25. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Bright Honey VH14-013-0085
26. Werry (VRL-12945) - Hortensian Paranormaali
27. Christine (VRL-12184) - DD's Parody VH14-011-0262
28. felissa (VRL-04000) - Heilin Valassi VH16-018-1510
29. Werry (VRL-12945) - Hortensian Maltana
30. Kemiina (VRL-02815) - Koistilan Wonkaaja

Luokka 2. Grand Prix (30/30)

1. Christine (VRL-12184) - Bergsteigen VH16-011-0128
2. Hanne (VRL-03518) - Prima Ballerina Circus VH15-031-0535
3. felissa (VRL-04000) - Versense PB VH13-021-0164
4. Otterley Wilson (VRL-12757) - Venetia
5. Cery (VRL-02116) - Thirteen Ezra
6. VP (VRL-14355) - Devorah VH16-021-0266
7. Narie (VRL-08808) - January VH15-031-1256
8. Bino (VRL-03910) - Cormoran v. Wiegand VH15-013-0030
9. Narie (VRL-08808) - Rosella FIN VH13-031-0088
10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Prudence
11. Christine (VRL-12184) - Spawn SVM VH16-011-0156
12. Jannica (VRL-04799) - Rammsteam Flow VH13-031-0336
13. Cery (VRL-02116) - Cape Coral 13 VH16-229-0008
14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Blake
15. miivi (VRL-13320) - Delicate Pinocchio VH16-031-0509
16. miivi (VRL-13320) - Solange
17. Vibaja (VRL-00727) - Psychotron
18. Otterley Wilson (VRL-12757) - Lawanda
19. VP (VRL-14355) - Thirteen Sun Stone VH16-259-0017
20. felissa (VRL-04000) - Hukkapuron BB8
21. miivi (VRL-13320) - Agathopos
22. felissa (VRL-04000) - Versace Wolf VH16-011-0127
23. VP (VRL-14355) - Angry Man 13 VH16-259-0018
24. Otterley Wilson (VRL-12757) - Carmela
25. Bino (VRL-03910) - Chaos Nouveau F VH14-031-0736
26. Bino (VRL-03910) - JRP Ransone P! VH06-021-6079
27. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Amaranth
28. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Rhime
29. Cery (VRL-02116) - Thirteen Titan
30. Narie (VRL-08808) - Dreamcatcher VH15-031-1163